Szafka RTV z kominikiem

Marzy Ci się wieczór przy ciepłych płomieniach, podczas gdy siedzisz wygodnie na kanapie i oglądasz telewizję? Często na przeszkodzie takim marzeniom stają bardzo prozaiczne przeszkody jak zbyt mała powierzchnia salonu lub brak zgody osoby zarządzającej budynkiem. Z pomocą w obydwu przypadkach przychodzi szafka RTV z kominkiem elektrycznym, która łączy ze sobą funkcjonalność mebla do salonu wraz z przyjemnym udogodnieniem, jakim jest wkład kominkowy, który ogrzeję Cię bez konieczności dokładania drewna i czyszczenia paleniska z sadzy.

Nowoczesne szafki pod telewizor z kominkiem

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie, nowoczesne szafki RTV z kominkiem elektrycznym w dwóch kolorach: czarnym i białym. Do wyboru są zarówno gładkie, lśniące fronty, jak i takie fakturowane, które nadadzą charakteru Twojemu salonowi. W naszej ofercie nie zabrakło także otwartych szafek, w których wkład elektryczny obudowany jest przestronnymi półkami na drobiazgi takie jak akcesoria RTV czy ozdoby.

W meblach zamontowano bezpieczny w użytkowaniu, dający dużo ciepła i czarującej atmosfery wkład kominkowy, do którego wymagany jest jedynie dostęp do prądu. Nie potrzebujesz ani połączenia z kominem, ani zgody zarządcy budynku, by cieszyć się ciepłem i nastrojowym światłem, kiedy tylko masz na to ochotę.


Rozwiązanie dla małych i dużych salonów

Wyobraź sobie spokojne wieczory spędzone przed naszym regałem ze wbudowanym kominkiem elektrycznym. Możesz rozkoszować się pięknym widokiem płonącego ognia, tworzącego przyjemną atmosferę relaksu i romantyzmu. Odkryj możliwości dekoracyjne, jakie oferują nasze meble i ciesz się ciepłem ogarniającym całe Twoje ciało — nieważne czy to Twój pomysł na mały, czy duży salon!

Odwiedź nasz sklep lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów. Przeżyj niepowtarzalne chwile, które uprzyjemni Ci nasza szafką RTV z kominkiem i ciesz się komfortem i pięknem, które zapewnia. Nie zwlekaj i zainwestuj już dziś w elegancję i funkcjonalność dla Twojego salonu!

Szafka RTV z kominikiem

Aktywne filtry

SZAFKA RTV 200CM Z LISTWĄ...
SZAFKA RTV 200CM Z LISTWĄ LED I WKŁADEM KOMINKOWYM - DISPARO 5
SZAFKA 2D
1 999,00 zł
SZAFKA RTV 200CM Z WKŁADEM...
SZAFKA RTV 200CM Z WKŁADEM KOMINKOWYM - SOLEO 1
SZAFKA 2D
1 829,00 zł
SZAFKA RTV 180CM Z WKŁADEM...
SZAFKA RTV 180CM Z WKŁADEM KOMINKOWYM - KNOXVILLE 1
SZAFKA 2D
1 779,00 zł
SZAFKA RTV 180CM Z WKŁADEM...
SZAFKA RTV 180CM Z WKŁADEM KOMINKOWYM - CARBON 1
SZAFKA 2D
1 627,00 zł
SZAFKA RTV 180CM Z WKŁADEM...
SZAFKA RTV 180CM Z WKŁADEM KOMINKOWYM - DIA 1
SZAFKA 2D
1 739,00 zł
SZAFKA RTV 200CM Z WKŁADEM...
SZAFKA RTV 200CM Z WKŁADEM KOMINKOWYM EXCELENTE 01
SZAFKA RTV 2D
799,00 zł