Formy i czas dostawy

1. Formy dostawy

W serwisie dostępne są następujące opcje dostawy:

  • Kurier DPD
  • Kurier Zadbano

2. Czas realizacji zamówienia

Na czas dostarczenia do Państwa naszych produktów składa się czas wysyłki, czyli czas przygotowywania produktów do wysyłki (pakowanie, generowanie listów przewozowych), oraz czas samego dostarczenia towaru, zależny od wybranej formy dostawy. Czas realizacji zamówienia wyraza się poniższym wzorem

Czas realizacji zamówienia = Czas wysyłki + Czas dostawy

Przykładowo, gdy na stronie produktu widnieje informacja (wysyłka w 24h) a wybrana dostawa to Kurier DPD (1-2 dni), wówczas od momentu zamówienia miną 3 dni zanim przesyłka znajdzie się u klienta.

3. Koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia klient otrzymuje informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Koszty dostawy pojedynczego produktu zawierają się w kwocie od 0,00 zł do 25,00zł. Całkowity koszt dostawy jest sumą kosztów jednostkowych pomnożonych przez ilość zamówionych sztuk.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

4. Dostawa z wniesieniem

Jest to płatna usługa oferowana przez przewoźnika Zadbano. Skorzystanie z usługi możliwe jest podczas składania zamówienia, o ile oferta dowolonego z zakupionych produktów nie stanowi inaczej,