Szafka RTV i kominek w jednym?

Wyposażenie salonu powinno spełniać jego funkcję rekreacyjną, będąc jednocześnie ładne, jak i funkcjonalne. Do jednego ze standardowych elementów zaliczamy szafki RTV, które pozwolą na przechowywanie elektroniki takiej jak odtwarzacze dvd, głośniki czy telewizor. Dobrze też wyglądają pod telewizorami wiszącymi – wówczas można na nich eksponować kolekcję płyt lub ramki ze zdjęciami.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli szafek RTV, zarówno takich wykonanych z litego drewna, w dekoracyjnym stylu, jak i minimalistycznych, utrzymanych w czerni lub bieli. Jednak oprócz wykorzystanych materiałów czy kolorów, różnić mogą się także funkcjami. Jedną z nich, która sprawi, że szafka RTV nabierze zupełnie innego charakteru, jest wkład kominkowy.

Kominek elektryczny do salonu

Ciekawym elementem wyposażenia salonu są kominki, które nadają wnętrzom luksusowego, eleganckiego charakteru. Przy okazji stwarzają przyjemny kącik do ogrzania się i zrelaksowania, szczególnie komfortowy podczas jesiennych i zimowych wieczorów. Niestety nie jest to rozwiązanie dla każdego – przede wszystkim problematyczna może być sama instalacja, która nie zawsze jest możliwa. Poza tym noszenie węgla lub drewna, dbanie o drożność komina i obecność popiołu nie wszystkich zachwyca. Wówczas warto zdecydować się na kominek elektryczny lub na przykład szafkę RTV z wkładem kominkowym.

Szafka RTV z kominkiem – zalety

Rozwiązanie wydaje się być doskonałe w przypadku małych pomieszczeń, w których ilość mebli musi być ograniczona. Nie musimy już wybierać, czy chcemy ładny kominek, czy może dodatkowe miejsce do przechowywania. Wygodnym i oszczędzającym miejsce meblem będzie szafka RTV z wkładem kominkowym, która pięknie wkomponuje się w każdy salon i zaskoczy dopracowanym designem, stanowiąc doskonały kompromis.

Elektryczny wkład kominkowy to nie tylko elegancki dodatek do domu, ale i praktyczne urządzenie, pozwalające dogrzać pomieszczenie w bezpieczny sposób. System wciąga chłodne powietrze, po czym ogrzewa je i wydmuchuje, roznosząc wokół przyjemną atmosferę, którą dopełnia iluzja prawdziwych płomieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *